Wróżka internetowa online

Magiczne wróżby z tarota

Wróżka internetowa online

Wróżenie przez internet

Wielu ludzi z pewnością zastanawia się, ile warte są wróżki online przez Internet. Trudno się im dziwić, ponieważ to medium w swoim założeniu nie tylko ma zapewniać dostęp do wszystkich najnowszych informacji, lecz także w znacznym stopniu zapewnia anonimowość. Czy więc warto ufać ogłoszeniom wróżek, które mogą siebie same określać mianem profesjonalistek, jeśli nie mamy żadnej gwarancji ich rzetelności i prawdomówności? Ryzyko jest oczywiście spore, ponieważ oszustów nie brakuje nigdzie, jednak są sposoby, żeby zminimalizować niebezpieczeństwo padnięcia ofiarą naciągacza. Przede wszystkim dobrym źródłem informacji są internetowe fora poświęcone wróżbiarstwu. Można zaryzykować stwierdzeniem, że ludzie zamieszczający tam swoje szczerze komentują działalność i skuteczność wróżbitek. Nie mają zresztą powodów, by przy zagwarantowanej anonimowości wygłaszać niezgodne z własnym sumieniem sądy. Wróżki ogłaszające się w Internecie zazwyczaj nie ograniczają się do działalności wyłącznie w sieci. Gros z nich udziela porad na łamach różnych magazynów dla kobiet, publikuje własne prace czy też przyjmuje interesantów w domach.

Tarot online

Tarot online i wróżby online wcale nie muszą być mniej skuteczne i wiarygodne, niż te wykonywane w bezpośredniej obecności wróżki. Oczywiście różnią się w znacznym stopniu, ponieważ karty wybiera już nie osoba chcąca poznać swoją przyszłość, lecz wróżka lub jasnowidz. Najczęściej odbywa się to na tej zasadzie, że wróżbita koncentruje się na osobie (charakteryzuje ją na podstawie np. podanej wcześniej daty urodzenia) i zadanym przez nią pytaniu. Profesjonalna wróżka mając takie wiadomości i odpowiednio się koncentrując potrafi udzielić wartościowej porady i odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości klienta. Wróżenie na odległość to ponadto swego rodzaju wyzwanie i sprawdzenie umiejętności samej wróżki, ponieważ o ile w kontakcie bezpośrednim możliwe jest głębsze poznanie człowieka (co z pewnością ułatwia wróżenie), o tyle przez telefon czy Internet taka możliwość nie istnieje a informacje na temat danej osoby są szczątkowe. Wróżba internetowa może z powodzeniem zastąpić tradycyjnie wykonywaną przepowiednię.

Niestandardowe media

Jej wartości nie umniejsza w żaden sposób to, że jest przekazywana za pomocą niestandardowych mediów. Mało tego: fakt, że wróżba może być dostępna dla wszystkich ludzi, zwiększa jej atrakcyjność i zainteresowanie nią osób, którym do niedawna trudno było „zafundować” sobie wizytę u tradycyjnej wieszczki. Z pewnością też ośmiela ludzi, którzy niechętnie zwierzają się ze swoich problemów i tajemnic obcym osobom. Kontakt telefoniczny bądź mailowy jest o wiele wygodniejszy i komfortowy. Ponadto wróżbę przez Internet można zamówić w każdej chwili i zazwyczaj przed upływem dwudziestu czterech godzin otrzymać indywidualną i przemyślaną przepowiednię.

Osobisty kontakt

Podsumowując, wróżenie na odległość ma sporo zalet, choć oczywiście nic nie zastąpi osobistego kontaktu z wróżką. Bezpośrednie obcowanie z jasnowidzem może w znacznym stopniu wpłynąć na jakość przepowiedni, ponieważ wróżbita jest wtedy w stanie posłużyć się bardziej dokładnymi danymi na nasz temat. Jednak gdy nie ma się możliwości, by na takie osobiste spotkanie się udać, wtedy internetowa wróżba stanowi idealne wyjście z sytuacji. Odnośnych ofert w prasie i Internecie jest zatrzęsienie, toteż jeśli tylko obudzi się w nas potrzeba i chęć wybiegnięcia w przyszłość i jej poznania, zwróćmy się z tym do wróżbitki. Z pewnością nie odkryje ona przed nami wszystkiego, lecz wskazówki, jakie nam da, mogą się okazać bardzo cenne.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie