Czy wróżby za darmo są dobrymi wróżbami ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy wróżby za darmo są dobrymi wróżbami ?

Darmowe wróżby

Czy zapłata za wróżby gwarantuje jej skuteczność? Można by się zastanawiać nad tym, czy prawdziwym wróżkom z powołaniem zależy bardziej na tym, by ludziom pomagać, czy na tym, by ze swej działalności czerpać wymierne zyski. Pierwsza myśl, jak w tej sytuacji przychodzi do głowy jest taka, że prawdziwa wróżka powinna mieć przede wszystkim na uwadze ludzkie dobro. Jej zadaniem jest przede wszystkim udzielanie porad ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Wróżka posiada przecież swoje umiejętności od urodzenia, dostała je niejako w darze i powinna swoim życiem i pracą na rzecz czynienia dobra i niesienia pomocy spłacać dług za ten dar. Poza tym, czy da się określić, jaka cena byłaby odpowiednia za to, że się uratowało czyjeś życie lub pomogło w odzyskaniu radości i szczęścia ludziom w potrzebie?

Czy wróżby za darmo są dobrymi wróżbami ?

Odpowiedź wydaje się oczywista, jednak nie zmienia to faktu, że wróżka też człowiek i z czegoś żyć musi. Jeśli poza wróżeniem i przepowiadaniem przyszłości nie posiada żadnej innej pracy to zrozumiałe jest, że będzie się starała utrzymać z tego, co robi najlepiej. Nie można jej mieć tego za złe, bo ma takie same potrzeby jak każdy inny człowiek. Tez ma do zapłacenia rachunki, wychowuje dzieci, które chce wysłać na wakacje i pragnie zapewnić im jak najlepszą edukację, wreszcie ma swoje (jak każda kobieta) potrzeby i zachcianki i musi znaleźć środki, by móc swe plany i marzenia realizować. Ceny wróżb są różne w zależności od tego, jak bardzo są skomplikowane i jak wiele czasu zajmuje ich zrobienie.

Cennik wróżki

Cennik wróżki na pewno nie jest przyklejony na drzwiach przed jej gabinetem, jednak jeśli mamy wątpliwości, ile będzie nas kosztować postawienie tarota lub opracowanie horoskopu, zapytajmy o to jasnowidzkę przed rozpoczęciem wróżby. Jeśli nie stać nas na to, by móc zapłacić za taką usługę, możemy skorzystać z oferty takiej, jak darmowe wróżby, których w Internecie jest mnóstwo. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę i tam wybrać wróżbę, jaka nas interesuje. Dostępne są między innymi wróżby z kart tarota, horoskopy, wróżby numerologiczne, wróżby partnerskie (określają, czy jesteśmy dopasowani z naszym partnerem i czy czeka nas u jego boku ciekawa przyszłość). Wróżby za darmo mogą budzić wątpliwości dotyczące tego, czy są one dobrej jakości. Jakość wróżb darmowych wcale nie musi być gorsza niż tych, za które płacimy nieraz spore kwoty. Odpłatne wróżby, które oferują nam niektóre internetowe wróżki, wykonywane są przecież w ten sam sposób co te, za które płacić nie trzeba. Odpłatne wróżby, które są wykonywane bezpośrednio u wróżki, mogą sprawiać wrażenie, że są bardziej skuteczne.

Znajdując się w bezpośrednim kontakcie z wróżbitką ma się wrażenie, że przepowiednie są opracowywane specjalnie dla nas, w oparciu o indywidualne podejście. Jeśli zaś chodzi o wróżby internetowe, to można mieć wątpliwości, czy identycznej wróżby lub przepowiedni nie otrzymało oprócz nas kilkaset lub więcej osób. Nie ma możliwości by to zweryfikować, pozostaje tylko zaufać wróżbom, jaka otrzymamy mailem lub na nasz telefon komórkowy. Jeśli wróżba jest darmowa, to przecież i tak nic nie tracimy. Jeśli zaś zależy nam na fachowej i konkretnej poradzie i nie traktujemy przepowiedni w sposób czysto rozrywkowy, to lepiej otworzyć szerzej portfel i udać się z wizytą do wróżbitki. A na koniec pytanie: czy dziękuje się za wróżbę? Nie powinno się tego robić, bo podobno może się ona wtedy nie spełnić. Mimo tego wielu ludzi w odruchu wdzięczności nie szczędzi podziękowań wróżbitce, dzięki której coś się w ich życiu poprawiło.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie