Czy wróżby się sprawdzają ?

Magiczne wróżby z tarota

Czy wróżby się sprawdzają ?

Sprawdzalność wróżb

Sprawdzalność wróżby z kart tarota jest niestety nie do zbadania. Ludzie, którzy twierdzą, że przepowiednia im dana się spełniła, mogli po prostu powiązać pewne zdarzenia z wróżbą i wyciągnąć mylny wniosek o jej skuteczności. Często wróżby są na tyle ogólnikowe, że można podciągnąć je pod bardzo różne sytuacje i wtedy nietrudno o przypisywanie wróżbom niezwykłej siły i mocy. Jest to jednak nieco naiwne podejście, ponieważ czyni z nas marionetki, których losem kieruje wróżka oraz jej przepowiednia. Istnieją jednak wróżbiarki, którym można zaufać. Poznać je można po tym, że nie będą opowiadały nam całej naszej przyszłości, lecz uważnie nas wysłuchawszy i zapoznawszy się z dręczącymi naszą duszę problemami, postarają się odnaleźć dla nas najlepsze wyjście z trudnej dla nas sytuacji.

Czy wróżby się sprawdzają ?

Taka porada jest o niebo cenniejsza niż przepowiedzenie nam daty naszego ślubu, koloru włosów wybranka, ilości dzieci, które będziemy posiadać, czy miejsc, do których wkrótce trafimy. Do wróżki trafiają zazwyczaj ludzie, którzy znaleźli się na zakręcie swojego życia i potrzebują pomocnej dłoni, która pomoże im wstać i wskaże kierunek, w którym należy podążać. Polecane wróżki powinny być raczej przyjaciółkami niż wyroczniami. Profesjonalne wróżby zaś pomagają w lepszym zrozumieniu siebie i skłaniają ludzi do podejmowania działań zmierzających do polepszenia jakości ich życia. Prawdziwa wróżka niekoniecznie musi mieć szklaną kulę i czarnego kota u boku, ponieważ to jest tylko dodatek do jej głównej działalności. Skuteczność wróżby każdy może interpretować inaczej.

Spełnianie się przepowiedni

Dla jednych będzie ona równoznaczna z dokładnym spełnieniem się przepowiedni, dla innych zaś wyznacznikiem przydatności danej wróżby będą efekty, jakie ona przyniosła. Jeśli na przykład dręczy nas dylemat związany z podjęciem jakiejś ważnej decyzji życiowej, to odpowiednia wróżba pozwoli nam dostrzec wszystkie aspekty i konsekwencje każdego z rozwiązań. Skuteczność prognoz z tarota może być zaskakująca dla samej wróżbitki, ponieważ niekiedy w zupełnie niezamierzony sposób nakieruje nas ona na najlepsze możliwe rozwiązanie, choć w zamierzeniu miała nam jedynie udzielić porady. Podjęcie decyzji zawsze jednak pozostaje w naszej gestii. Trzeba o tym pamiętać, by nie kierować się ślepo poradami, które bywają bardzo rozmyte i mało konkretne. Trzeba poza wszystkimi poradami najbardziej ufać sobie i własnej intuicji, ponieważ tak naprawdę to my sami zawsze najlepiej wiemy, co jest dla nas najlepsze i najkorzystniejsze.

Czasem potrzebny jest jakiś impuls, który sprowokuje nas do bardziej intensywnego i zdecydowanego działania. Mogą nim być choćby wróżby numerologiczne. Polegają one na tym, że wylicza się indywidualną liczbę życia. Przychodząc na świat w określonym czasie bezwiednie nabywamy wraz z datą naszych urodzin ową liczbę. Może ona być drogowskazem w trudnych chwilach, kiedy nie wiemy, jak postąpić w skomplikowanej sytuacji. Ten numer determinuje niejako, jak wierzą niektórzy, całe nasze życie. Wraz z nim nabywamy określonych cech charakteru, zdolności lecz również ograniczeń. Warto znać swoje słabe strony, by potem móc lepiej z nimi walczyć. Świadomość własnych niedostatków i przyjęcie ich do wiadomości czyni człowieka- wbrew pozorom- silniejszym. Wypieranie się swych wad i słabości czyni człowieka nieszczęśliwym, ponieważ sam on sobie zaprzecza. Podstawą zaś dobrego i szczęśliwego życia jest pełna akceptacja własnej osoby, z wadami i zaletami. Tylko wtedy można osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie