Horoskop miłosny z daty urodzenia

Magiczne wróżby z tarota

Horoskop miłosny z daty urodzenia

Horoskopy miłosne

Horoskop miłosny to jedna z najpopularniejszych rodzajów wróżb. Jak pewnie każdemu wiadomo, z racji daty urodzenia, każdemu człowiekowi przyporządkowany jest inny znak zodiaku. Są to kolejno: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik oraz Ryby. Każdym znakiem opiekuje się inna planeta i w zależności od konstelacji różnych ciał astralnych, los człowieka jest albo pomyślny, albo napotyka on na pewne trudności. Układanie horoskopów ma wielowiekową i bardzo bogata tradycję. Były już praktykowane około pięciu tysięcy lat temu, m.in. w Indiach, Mezopotamii i Babilonii. Krytycy tej sztuki wróżebnej podkreślają, że wiele horoskopów jest tendencyjnych, a ich autorzy formułują ogólnikowe stwierdzenia, tworzące jedynie iluzje skuteczności. I rzeczywiście tak być może, jeśli zajmują się tym osoby przypadkowe, nie znające się na astrologii. Jednak wróżbita z prawdziwego zdarzenia nie tworzy horoskopów miłosnych dla mas, które zostaną następnie zamieszczone w wysokonakładowym czasopiśmie.

Horoskop miłosny z daty urodzenia

Prawdziwy horoskop miłosny jest sporządzany każdorazowo w oparciu o indywidualny rozkład planet w chwili urodzenia danego człowieka. Do ułożenia horoskopu potrzebne są takie dane, jak: data narodzin lub jakiegoś zdarzenia, godzina i minuty, długość i szerokość geograficzna określająca miejsce urodzenia. Bardzo dużą popularnością cieszą się również, prócz indywidualnych, również horoskopy miłosne i horoskopy partnerskie. Pomagają one w znalezieniu idealnego partnera życiowego oraz podpowiadają (na podstawie dopasowania znaków zodiaku), czy obecny partner jest nam przeznaczony (sprawdzają dopasowanie partnerskie).

Na stronach internetowych poświęconych wróżbiarstwu można zasięgnąć informacji o korelacjach, jakie zachodzą w związkach partnerskich pomiędzy poszczególnymi znakami zodiaku. Wróżby takie nie muszą jednak dotyczyć jedynie relacji miłosnych. Możemy się też przekonać, dlaczego z jednymi ludźmi nam „po drodze” a z innymi kompletnie nie potrafimy się porozumieć. Każdemu znakowi są bowiem przyporządkowane odpowiednie cechy charakteru. Jeśli więc osoby posiadające wybuchową osobowość się spotkają może dojść do ostrej wymiany zdań, lub wyjątkowo kreatywnej rywalizacji. Data urodzenia potrafi naprawdę wiele powiedzieć na temat człowieka; nie bez przyczyny wróżby tego typu są popularne od tysiącleci (!!!!). Nie musimy koniecznie udawać się do astrologa lub wróżki, by lepiej poznać siebie. Z powodzeniem możemy sporządzić dla siebie indywidualny horoskop numerologiczny czy horoskop astrologiczny. Ten pierwszy polega na obliczeniu swojej magicznej liczby. Aby ją poznać, należy zsumować wszystkie cyfry składające się na datę naszego urodzenia.

Należy tak postępować aż do osiągnięcia wyniku jednocyfrowego. W zależności od tego, jaki otrzymujemy rezultat, otrzymujemy indywidualną przepowiednię dotyczącą przyszłości, jak również charakterystykę osobowościową. Ta cyfra ma według astrologów magiczne znaczenia, ponieważ towarzyszy człowiekowi przez całe życie i jest (a przynajmniej powinna być) wskazówką dotyczącą dalszego życia. Niektórzy ludzie, obdarzeni szczególna liczbą, mogą być przewodnikami innych, ponieważ posiadają niezwykłą duchową moc. Może Ty jesteś jednym z takich ludzi? Jest tylko jeden sposób, by to sprawdzić, jednak trzeba też uwierzyć, w to, co mówią nam gwiazdy. Przekonaj się zatem co Cię czeka i postaw sobie horoskop. Wynik może Cię zaskoczyć… Horoskop miłosny

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie