Numerologia

Magiczne wróżby z tarota

Numerologia

Numerologia

Numerologia to sposób wróżenia zyskujący coraz większa popularność. Polega on na wyczytywaniu z liczb składających się na datę urodzenia człowieka przepisanych mu z góry losów. Wiara w to, że za datą urodzin tak wiele się kryje jest bardzo rozpowszechniona. Ludzie chcą mieć poczucie, że to, że przyszli na świat akurat w danym roku, w danym dniu i o określonej godzinie ma znaczenie. Jest to przecież wyjątkowa chwila i tę wyjątkowość i cudowność bardzo wielu ludzi chce rozciągnąć na całe swoje życie.

Numerologia

Cyfrologia, która jest innym określeniem numerologii, pomaga człowiekowi lepiej zrozumieć samego siebie i wniknąć w istotę swojej natury. Jeśli lepiej będziemy znać woje możliwości ale też ograniczenia, będziemy potrafili lepiej radzić sobie ze spotykanymi na drodze życia problemami i igraszkami losu. Będziemy też unikać sytuacji o których będziemy wiedzieć, że nie będziemy w stanie im podołać. Jednocześnie zyskamy więcej pewności siebie i większą świadomość własnych możliwości. Starczy nam odwagi, by podejmować nowe wyzwania i wchodzić zupełnie nowe i nieznane sytuacje. Terra incognita nie będzie już wywoływała w nas strachu, bo uzbrojeni będziemy w samoświadomość, która uchroni nas przed upadkiem i niepowodzeniami.

Wróżby online

Wróżby online z liczb są wyjątkowe na tle innych rodzajów przepowiedni. Są bardziej dokładne, bo opracowywane w oparciu o konkretne liczny, związane z ważnymi wydarzeniami w naszym życiu. Niekoniecznie zatem musi to być data urodzin; może nią być dzień narodzin naszego dziecka, data ślubu, data otrzymania wymarzonej pracy i inne istotne wydarzenia. Wróżba z cyfr może powiedzieć nam o nas samych zaskakująco dużo i ujawnić przed nami tajemnice naszej duszy, których inną drogą pewnie nigdy byśmy nie odkryli. Wróżenie z liczb wymaga od wróżki wiedzy z zakresu astrologii, symboliki liczb i wielu innych dziedzin związanych z układem ciał niebieskich i ich związkiem z ludzkim losem. Ponadto coraz bardziej popularna jest numerologia partnerska. Numerologia partnerska potrafi wyjawić nam, czy partner, z którym jesteśmy aktualnie związani, jest tym przeznaczonym nam przez gwiazdy. Dzieje się tak za sprawą zestawienia dat urodzin partnerów. Z każdą z nich związane są określone cechy charakteru i można łatwo przewidzieć, czy te cechy osobowościowe są ze sobą sprzężne, czy też się wzajemnie wykluczają. Numerologia partnerska potrafi rozwiać sercowe rozterki. Jeśli podświadomie czujemy, że z danym człowiekiem nigdy nie osiągniemy pełni szczęścia i że nasze wyobrażenia o idealnej miłości nie mają szans na spełnienie, warto zbadać to przeczucie. Można to zrobić u wróżki, która postawi nam tarota, wyczyta z linii naszych dłoni potrzebne informuj i pomoże nam w podjęciu właściwej decyzji. Podświadomość jest potężną ale i nie do końca zbadaną potęgą, która jednak głośno dobija się w pewnych momentach do naszej świadomości.

Nie należy lekceważyć tego, co ona nam podpowiada, bo często są to treści, których z pewnych powodów pragniemy się pozbyć i poprzez wyparcie wyrzucić ze swej świadomości. Jest to jednak droga donikąd, ponieważ te myśli do nas powrócą ze zwielokrotnioną siłą. Nie warto zaprzeczać samemu sobie ponieważ to zawsze źle wpływa na dobre samopoczucie psychiczne. Należy wsłuchać się w siebie i w miarę możliwości oswajać wszystkie niepokorne myśli a dobre rzeczy przyjmować z otwartymi ramionami. Trzeba być dumnym z tego, kim się jest, bo tylko wtedy, kiedy pogodzimy się ze sobą i własną naturą będziemy mogli żyć w harmonii z innymi ludźmi i całym światem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie