Kto chodzi do wróżek ?

Magiczne wróżby z tarota

Kto chodzi do wróżek ?

Klienci wróżek

Kim są osoby chodzące do wróżki ? Pewnie większości osób, które nigdy nie zasięgnęły porady u wróżki, wydaje się, że klienci wróżek są nieco nieobliczalni i niezrównoważeni. Któż bowiem „normalny” wierzy w przepowiadanie przyszłości, wyczytywanie losu z fusów albo wróżenie z ręki? Większość z nas ma bardzo racjonalne podejście do życia i kontakt z magią i astrologią ogranicza do przeczytania od czasu do czasu horoskopu (oczywiście czysto rozrywkowo). Boimy się dopuścić myśl, że w tych dziwnych magicznych zabiegach może się znajdować choćby ziarnko prawdy, ponieważ mogłoby się okazać, że nie mamy całkowitego wpływu na własne życie. Jest jednak grono ludzi, wcale nie małe, które ufa wróżbitkom i wierzy w moc ich przepowiedni.

Kto chodzi do wróżek ?

Różni ludzie chodzą do wróżki

Wbrew pozorom nie zaliczają się doń ludzie niespełna rozumu- wręcz przeciwnie, z usług wróżbiarskich korzystają ludzie wykształceni i inne światłe umysły. Można by spytać: dlaczego tak się dzieje? Przecież magia i nauka w rozumieniu większości ludzi całkowicie się wykluczają. Otóż jedyne wytłumaczenie jest takie, że przepowiednie w ich przypadku się spełniły. Nie tylko jednak wróżby wchodzą utaj w grę. Do jasnowidza kierują się też osoby poszukujące pomocy duchowej. Nie zapominajmy, że wróżka to nie jest zwyczajna „instytucja usługowa”. Jeśli będziemy mieli szczęście natrafić na wróżbitkę z prawdziwego zdarzenia, będzie ona się starała dogłębnie nas zrozumieć i pocieszyć, skąd już niedaleka droga do przyjaźni. Doradztwo duchowe jest niezwykle potrzebne ludziom, którzy w pędzie codziennego życia się pogubili i nie potrafią poprowadzić swojego losu na właściwe tory. Wróżka natomiast, nierzadko posiadająca wykształcenie psychologiczne i wieloletnie doświadczenie, potrafi nakierować nas na właściwą drogę.

Nie rozwiązuje jednak za nas naszych problemów, lecz wskazuje najskuteczniejsze metody ich rozwiązywania. Stosuje zatem zasadę, by zamiast ryby, dać wędkę. W ten sposób człowiek ma przeświadczenie, że potrafi sobie poradzić w najtrudniejszej sytuacji, dzięki czemu wzrasta również jego wiara w siebie, zaradność i zdolność twórczego radzenia sobie w kłopotach. Gwiazdy korzystające z porad wróżek to nie jest zjawisko rzadkie i nie dziwi, zważywszy na stresującą, niezwykle absorbującą i niepewną pracę, jaką wykonują. Zawód związany z tzw. show-biznesem jest bardzo obciążający, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nic więc dziwnego, że sporo gwiazd nie potrafi poradzić sobie z ciągłą presją i zainteresowaniem ich osobami. Normalne jest, że każdy człowiek potrzebuje prywatności, zaś w takiej pracy o to trudno. Gdy jest się na świeczniku, opinia publiczna dostrzega wszystkie problemy i słabości, bezlitośnie je wytykając. Dla każdego człowieka byłoby to trudne, ponieważ nie każdy potrafi tak po prostu się zdystansować to plotek i pogłosek. W znalezieniu życiowej równowagi bardzo pomocne mogą okazać się wskazówki wróżki czy tarocistki.

One za pomocą wiadomych sobie sposobów doradzą, jak pokierować swoim losem, by był on satysfakcjonujący i obfitujący w szczęśliwe chwile. Zapewne ich zamiarem jest udzielenie nam jak najlepszej rady, ponieważ wtedy czynią z nas wiernych klientów, którzy z pewnością polecą je szukającym pomocy znajomym i rodzinie. Z pewnością ludzie będą darzyli większym zaufaniem wróżbitkę, o której słyszeli wiele dobrego, niż tzw. pierwszą lepszą wróżkę z ogłoszenia. Wiadomo, że w takich sprawach warto korzystać ze sprawdzonych źródeł

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie