Twój rozwój duchowy

Magiczne wróżby z tarota

Twój rozwój duchowy

Rozwój duchowy

Każdy człowiek lubi mieć poczucie, że coś sobą reprezentuje (nie licząc oczywiście patologicznych wyjątków). Czujemy się lepsi i bogatsi, gdy robimy coś, co sprawia, że jesteśmy w stanie zwalczać w sobie rzeczy, które nas denerwują lub blokują nasz potencjał. Rozwój osobisty polega właśnie na przezwyciężaniu swoich słabości i poprawie swojego wizerunku w swych oczach. Ileż to razy zrezygnowaliśmy z czegoś, czego bardzo pragnęliśmy, bo uważaliśmy, że nie będziemy w stanie podołać temu wyzwaniu. Ileż to marzeń zostało pogrzebanych, bo brakło odwagi i determinacji do ich realizacji. Takie zmarnowane szanse bolą najbardziej, ponieważ mamy świadomość, że do pewnych rzeczy nie da się już powrócić a nadzieja, że uda się zawrócić bieg czasu, niestety jest płonna. Warto więc popracować nad sobą, by nie obudzić się pewnego dnia z poczuciem, że coś nas w życiu ominęło.

Porady ezoteryczne

Twój rozwój duchowy

Pomoc w rozwoju osobistym można osiągnąć np. poprzez zamówienie porady ezoterycznej, która jest w takim przypadku jest najbardziej wskazana i możemy jej szukać w bardzo różnych miejscach. Możemy także próbować usprawnić rozwój duchowy samodzielnie, np. poprzez lekturę odpowiednich książek lub ćwiczenia medytacyjne (medytacje). Gdy to jednak nie poskutkuje, trzeba pomyśleć nad innym rozwiązaniem. Z pomocą przychodzi ezoteryka, która ma za zadanie otworzyć człowieka na samego siebie tak, by spojrzał on na własną osobę z innej perspektywy. Wróżka wprowadzi nas w tajniki tej dziedziny i tak nami pokieruje, by nasz rozwój wewnętrzny przebiegał prawidłowo i zmierzał do wyznaczonego przez nas celu. Każdy człowiek posiada w sobie skupiska energii, które, jeśli odkryte i prawidłowo wykorzystywane, mogą zdziałać wiele dobrego w naszym życiu. Czkamy, bo o nich mowa, znajdują się w siedmiu miejscach ludzkiego ciała. Są to kolejno (idąc od czubka głowy): Korona, Trzecie oko, Gardło, Serce, Splot słoneczny, Krzyż i Korzeń. Wg wierzeń hinduistycznych wszelkie zakłócenia w przepływie energii między czakrami są przyczynami chorób i złego samopoczucia. Należy wzmacniać przepływ energii poprzez odpowiednie praktyki. Każdemu czakramowi odpowiadają odpowiednie kolory, planety, znaki zodiaku i żywioły a także inne są choroby wynikające z zaburzenia energii na poziomie danej czakry.

Czakramy są elementem medycyny holistycznej, której głównym założeniem jest to, że gdy szwankuje wspominany już przepływ energii w ciele, wtedy cierpi całe ciało, wynikiem czego zapada na różne choroby. Pomocne w przywróceniu prawidłowego ruchu energetycznego mogą być medytacje i mantry. Przywrócenie równowagi ciału zazwyczaj zaczyna się od przywrócenia równowagi ducha. Spokój wewnętrzny, poczucie miłości, spełnienia i bezpieczeństwa są niezbędne w osiągnięciu optymalnego stanu ducha. Wróżby pomogą nam zdystansować się do siebie i swoich problemów, które tak bardzo zaprzątają nam głowę, że zapominamy o najbardziej istotnych sprawach.

Trzeba mieć świadomość, że gdy już podejmiemy się tego trudnego bądź co bądź zadania, nie możemy poprzestać. Powinniśmy pracować nad sobą regularnie i przez całe życie i traktować to jako troskę o samego siebie, własne zdrowie i dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zresztą gdy osiągniemy ten stan ducha, który chcieliśmy, dążenie do utrzymania go w nienaruszonej postaci stanie się naturalne i włączymy je do naszego codziennego życia bez poczucia, że to strata czasu. Inwestując w siebie robimy najlepszy interes naszego życia, ponieważ zwalczając swoje lęki, niedoskonałości i ograniczenia otwieramy sobie drzwi prowadzące do wielu miejsc, w których zawsze pragnęliśmy się znaleźć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie